O nas

Rzuć okiem na nasz lokal i przeczytaj informacje o Nas !

PARE SŁÓW O NAS

Pozwólcie, że coś o Nas opowiemy…

Pizzeria „Domino” to rodzinna firma założona z wielkiej pasji do gotowania i odkrywania wyjątkowych smaków, ale przede wszystkim – dzielenia się nimi z innymi! Nasze długoletnie doświadczenia z włoską kuchnią i przyrządzaniem pizzy sprawiły, że to właśnie ona zajęła główne miejsce w naszym menu. Jaki jest jej sekret? Przede wszystkim znakomite, powstałe na bazie oryginalnej włoskiej mąki ciasto, zawsze świeże, odpowiednio dobrane dodatki, pyszny ser, którego smak ciągnie się przez wszystkie kawałki, i aromatyczne przyprawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu, w którym znajdziecie 30 rodzajów pizzy (każda w czterech rozmiarach), do wyboru na cienkim lub grubym cieście, bogate zestawy obiadowe i lekkie sałatki, ale również kebaby, naleśniki czy włoskie pierogi. Zapraszamy również do naszego starosądeckiego lokalu, zarówno na romantyczną kolację, jak i do celebrowania wszelkich szczególnych okazji w gronie rodziny czy przyjaciół. Organizujemy spotkania okolicznościowe oraz catering. Nasza obsługa zatroszczy się, by w najwyższym stopniu spełnić Wasze oczekiwania, a szef kuchni zatroszczy się o Wasze podniebienia.

Zachęcamy również do składania zamówień telefonicznych. Pyszne jedzenie dostarczymy do Waszego domu lub pracy niemal o każdej porze! Odwiedź nasz lokal lub złóż zamówienie przez telefon i zakosztuj naszej pasji! Serdecznie zapraszamy!

Rodzajów dań
Ponad 0
Lat doświadczenia
0
Rodzajów pizzy
0
Miejsca w lokalu
0